יבוא אישי מסין

יבוא אישי מסין – כל אחד יכול !

סין היא מדינת התעשייה האין סופית וזאת לאחר כניסתה לארגון הסחר העולמי שקשריה המסחריים בכל רחבי העולם, גם למדינת ישראל יש קשרים מסחריים עם סין ומדינתנו הנאורה ממאפשרת לייבא סחורה מסין ולכן כל אחדד יכול להזמין לessay writersרכוש לקנות את כל מה שהוא רוצה מסין והיום סין היא מקום 1 בעולם שיכולה ליצר כל פריט אחד על אחד כמו כל מדינה אחרת בעולם הן בריהוט ביגוד הנעלה מוצרי חשמל ותאורה עד אחרון הפריט ומשחק אך  ודאי שהאיכות נקבעת לפי דרשתו של הקונה ומזמין הסחורה.

מדוע המחרים זולים?

סין היא המייצרת את חומרי הגלם בעצמה הן העץ והן המתכת ועלותם היא זולה מאוד, ובסין חיים מליוני אנשים קטנים חרוצים וזריזים שמוכנים לעשות הכל כדי להביא מעט פרנסה שזה מהווי כר נרחב וגדול לתעשייה פורחת ומסגסגת במחירים זולים במיוחד,
paper writer
כיום בסין נמצאים רוב המפעלים המייצרים את כל הנדרש לתעשייה לבית ולאדם, ובשל חומרי הגלם הזולים והעובדים הזולים מאוד סין יכולה לייצר את כל מה שנדרש ממנה במחיר ממש זול עד 50% מהמחיר הממוצע בשוק העולמי.

האם כל אחד יכול ?

כמה שסין טובה ונוחה הרי המרחק בינה לישראל היא כ 20 שעות נסיעה, ואחרי שתגיע לך תמצא בין מליוני האנשים את המפעלים ובין כל המפעלים היכן נמצא המפעל שאתה מחפש וזה מייצר רק חלק מהפריטים שאתה צריך ומה עם שאר הדברים כך שהסיפור כלל לא קל  ועוד בעיה עומדת בפנינו חוץ מהתרבות השונה יש לסינים שפה שלא פשוט בכלל למצוא שפה משותפת, ועיקר הבעיה האם אני עומד בפני מפעל אמין ?! האם אני אקבל את מה ששילמתי עליו?! האם הסחורה תגיע או שמא הלך כל כספי לפח ?! ומי יהיה אחראי על הסחורה בדרך עד הבית ?! ואם בבית אני מגלה שהמגירה לא מתאימה לארון? או שחסר דלת לארון? או שהמדפים לא תואמים לארון? ואז מה אני עושה למי אני פונה מי ישמע אותי ומי התייחס אחרי שכבר כל הכסף שולם? איך  מתגברים על זה???

"פלטניום הום " היא התשובה?

"פלטניום הום " הוקמה  בדיוק כדי לפטור לך את כל הבעיות השאלות והספקות. "פלטניום הום " תדבר עם היזמים, תקנה עבורך את המוצר הנדרש, אפילו מכמה מפעלים שונים בסין, תיצור קשר רק עם מפעלים אמינים העומדים תחת בקרת יצור ותווי תקן בין לאומיים, "פלטניום הום " תדאג לאריזה לתובלה מכולה והובלה ימית עד אילך הבית  ב"פלטניום הום "  אינך משלם את כל סכום הכסף אלא רק 30% משווי העסקה ורק בקבלת הסחורה הביתה אתה משלם את השאר. "פלטניום הום " נועדה לך ובשבילך כדי להעניק לך חווית קניה הנוחה ביותר ובטוחה שיש.

ולמה דוקא "פלטניום הום " ?

כי "פלטניום הום " היא חברה עם נסיון עשיר של 15 שנה בביקורים במפעלים בסין, בהשתתפות בתערוכות בסין, עם ידע נרחב של אמינות מול מפעלים יצרנים וכדו' החברה מסועפת בקשרים מסחריים וזה מעניק לה את הכח להיות מהמובילים בתחום היבוא האישי של תכולת בית מסין.